У центрах ДАІ бракує бланків

Центри надання адміністративних послуг нині недостатньо забезпечені бланковою продукцією, повідомляють в ДАІ. Зокрема, в деяких підрозділах відсутні бланки свідчень про реєстрацію ТС і водійських посвідчень, в інших їх залишилося мало.

Нестача бланків виникла із-за росту вартості на сировиніз якого вони виготовляються. При цьому значне дорожчання бланкової продукції неприйнятне, тому зараз Міністерство внутрішніх справ і ГП «Поліграфкомбінат Україна» погоджують це питання.

«Державтоінспекція України є тільки реалізатором цієї спецпродукції, і зі свого боку робить усе можливе, щоб звести незручності людей до мінімуму, — відмічає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сиренко. — Нами здійснюється щоденний контроль даних відносно фактичних залишків спеціальної продукції ДАІ і при необхідності відбувається її перерозподіл у відповідні центри ДАІ».

Інформацію про наявність бланкової продукції можна отримати, відвідавши регіональний сайт Державтоінспекції, де є можливість ознайомитися з відомостями відносно залишків бланкової продукції. Відповідну інформацію також можна упізнати, подзвонивши в регіональні чергові частини.

За інформацією ДАІ

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *