У Києві планують ввести тимчасовий мораторій на забудову в центральній частині столиці

У Києві планують ввести тимчасовий мораторій на забудову в центральній частині столиці

У Києві планують ввести тимчасовий мораторій на забудову в центральній частині столиці. Відповідне повідомлення з’явилось на сайті Київської міської ради.

Зазначається, що ініціатором проєкту рішення став депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко.

Співавторами проєкту рішення виступили:

    заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко;

    депутатка Київської міської ради, секретарка Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

«Безконтрольна житлова забудова центру призведе до знищення історичного ареалу, значного погіршення життєвого середовища, надмірного ущільнення забудови, перевантаження інфраструктури та зменшення рівня туристичної привабливості Києва. Тому ми подали проєкт рішення з наступною пропозицію. До того, як буде затверджено новий Генеральний план міста, ввести повну заборону-мораторій на здійснення будь-яких будівельних робіт з будівництва нового житла в центральній частині Києва», – розповів Григорій Маленко.

Захистіть свою нерухомість від шахрайства та “чорних реєстраторів”. Сервіс SMS-Маяк миттєво сповістить про зміни в Реєстрі речових прав та незаконні процедури. Ставте свої об’єкти на контроль прямо зараз.

За словами Євгенії Кулеби, проєктом рішення передбачається також і заборона на здійснення робіт з реконструкції будівель зі зміною існуючих геометричних параметрів. 

При цьому буде дозволено:

    проведення реконструкції, реставрації, капітального ремонту існуючих будівель і споруд у межах існуючих геометричних параметрів будівель;

    проводити будівництво, реконструкцію об’єктів інженерної, транспортної та соціальної інфраструктури.

Примусове відчуження земельної ділянки: у яких випадках воно відбувається

Готуйтеся до бізнес-сезону разом з ЛІГА:ЗАКОН. Придбайте LIGA360 для своєї професійної ролі, та подаруйте місяць користування преміум-пакетів для 2 колег. На вибір надаються ІТ-рішення для юристів, бухгалтерів, HR, піарників, служби безпеки. Акція діє тільки в серпні.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *