ЮФ “Горецький і Партнери” вручила грошові премії переможцям всеукраїнського конкурсу з правознавства серед студентської молоді “Jurcase-2021”

ЮФ “Горецький і Партнери” вручила грошові премії переможцям всеукраїнського конкурсу з правознавства серед студентської молоді “Jurcase-2021”

6 липня 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося урочисте нагородження переможців всеукраїнського конкурсу з правознавства серед студентської молоді «Jurcase-2021″. Конкурс проходив з лютого по липень на базі Університету за підтримки ЮФ «Горецький і Партнери».

Метою конкурсу є формування у студентів практичних навичок вирішення правових кейсів для підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців у сфері права на ринку праці. Серед учасників конкурсу були студенти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та 1 і 2 курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які отримують освіту за спеціальностями «Право», «Міжнародне право».

Переможці конкурсу отримали премії від юридичної фірми «Горецький і Партнери»: за 1 місце – у розмірі 20 000 гривень, за 2 місце – 15 000 гривень,  за 3 місце – 10 000 гривень відповідно. Відзначимо, що переможці також отримали відзнаки від Університету в номінаціях: «Один крок до перемоги», «Креативне рішення»,«Завзятість і наполегливість».

Анатолій Мазаракі, ректор Київського національного торговельно-економічного університету, висловився, що такі конкурси необхідні в першу чергу студентам, адже під час змагань вони удосконалюються і розвиваються, а також роботодавцям, бо старі формальні методи залучення кадрів себе вже вичерпали. На часі – креативні кандидати, сучасні, “просунуті” і “цифрові”.

Володимир Палійчук, володар 1 місця Конкурсу, вважає, що проведення таких конкурсів – прекрасна можливість для студентів удосконалити свої вміння, проявити себе, знайти майбутнє місце роботи і тому заохочує інших студентів брати участь у подібних ініціативах, адже це прекрасна можливість покращити свої професійні навички.

В свою чергу, Олег Горецький, керуючий партнер ЮФ «Горецький і Партнери», підкреслив, що подібні конкурси дозволяють виявити достойних спеціалістів, а для студентів це не лише можливість отримати хорошу премію за свої старання, а ще і працевлаштуватися в хорошій фірмі.

“Виявлення молодих талановитих спеціалістів дає можливість в подальшому зробити з них гарних юристів, адвокатів тощо. Конкурс був Всеукраїнський, в ньому взяло участь близько 350 учасників з різних універститетів по всій Україні. Це означає що запит є, студенти випускних курсів готові брати участь в подібних ініціативах, готові перемагати. Ми задоволені результатами, наші критерії відбору переможців включали в себе готовність працевлаштуватися, тому я маю надію, що це наші майбутні чудові спеціалісти”.

Окрім того, Олег Горецький додав, що це не останній конкурс за сприянням юридичної фірми «Горецький і партнери». Юрист назвав найголовніші параметри, які цінує і вважає необхідними для ідеального кандидата: успішний юрист, на його думку, має володіти аналітичним мисленням, працелюбністю та бажанням саморозиватися.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *