Україна припиняє реєстрацію об’єктів права ІВ, пов’язаних з росією, у митному реєстрі

8 жовтня 2022 року Кабмін прийняв постанову «Деякі питання здійснення заходів зі сприяння захисту прав інтелектуальної власності та реєстрації у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону», розроблену Мінфіном спільно з Держмитслужбою.

Прийнятою постановою врегульовується питання припинення сприяння захисту об’єктів прав інтелектуальної власності через російську агресію.

А саме: встановлюється припинення реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону за заявами правовласників (їх уповноважених представників):

– громадян рф, юридичних осіб, що створені та зареєстровані відповідно до законодавства рф та/або кінцевим бенефіціарним власником яких є громадяни рф чи інші юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства рф;

– якщо виробниками, експортерами або імпортерами товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності, є особи, зазначені вище.

Окрім того, врегульовано питання встановлення зупинення реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності у Реєстрі за заявами правовласників (їх уповноважених представників) фізичних та/або юридичних осіб, до яких застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону «Про санкції».

За повідомленням Мінфіну

Перевір, чи у компанії є зв’язки з рф і рб. ContrAgent у LIGA360 покаже всю інформацію про потенційних бізнес-партнерів. Знай, з ким маєш справу.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *