Українські дипломи повністю відповідатимуть європейським запитам

Кабмін схвалив деякі нововведення, запропоновані Міносвіти. А саме Кабмін погодився з необхідністю введення додатка до диплома європейського зразка, введення образовательно-квалификационного рівня бакалавра астрономії, повідомляє Прес-служба Міносвіти.

Отже, Кабмін схвалив два документи, якими було запропоновано ввести в Україні додаток до диплома європейського зразка і освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра астрономії. Зокрема, змінами до урядової постанови “Про документи про освіту і вчені звання” від 12 листопада 1997 р. № 1260 передбачається введення додатка до диплома про вищу освітурозробленому відповідно до форми, затвердженої Європейської комісії, Ради Європи і UNESCO/CEPES (більшість країн без цього застосування не визнають дипломи про вищу освіту). Також Кабмін затвердив постанову “Про зміни і доповнення до Переліку напрямів, по яких здійснюється підготовка фахівців у вищих учбових закладах по образовательно-квалификационному рівню бакалавра”яким вищезгаданий перелік був доповнений ще одним напрямом – “Статистика і астрономія”.

До речі, Додаток до диплома європейського зразка є обов’язковим документом у більшості країн процесу Болонского і видається разом з дипломом про вищу освіту. Аналогічно так буде і в Україні.

Джерело

Поделиться