Юристи Baker McKenzie долучилися до заповнення анкети-опитувальника щодо членства України в ЄС

Юристи Baker McKenzie долучилися до заповнення анкети-опитувальника щодо членства України в ЄС

Юристи київського офісу Baker McKenzie взяли участь у заповненні першої та другої частин анкети-опитувальника Європейської комісії щодо надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.

Заповнення анкети-опитувальника є важливим кроком на шляху України до членства в ЄС.

Як відомо, 28 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. Під час свого візиту до Києва 8 квітня 2022 року президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн передала Президенту України анкету-опитувальник для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС. Заповнення цього документа має важливе значення для початку розгляду в ЄС заявки на членство. Україна очікує отримати статус кандидата на членство в ЄС у червні 2022 року під час запланованого засідання Європейської ради.

Сергій Чорний, керуючий партнер київського офісу Baker McKenzie, коментуючи цю важливу роботу pro bono юристів київського офісу, зазначив: «Починаючи з 1992 року юристи нашої фірми робили свій внесок у славетну історію України, беручи участь у розробці важливих законодавчих актів для зміцнення незалежності України та в подальшому допомагаючи формувати й удосконалювати законодавство нашої країни, наближуючи його до європейських стандартів. Сьогодні наша команда пишається тим, що долучилася до заповнення документів, завдяки яким Україна отримає статус кандидата на членство в ЄС. Україна відновлює своє місце в європейській родині, долаючи безліч викликів, зокрема війну з російськими загарбниками. Ми впевнені в тому, що Україна вийде переможцем у цій війні. Ми також переконані, що Україна стане важливим і впливовим членом європейської спільноти. Зі свого боку ми, юристи, робимо і робитимемо все від нас залежне, щоб досягти цієї мети».

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.