Устаткування для виробництва сигарет планується вносити в держреєстр

Мінфін розробив проект Порядку формування і ведення Єдиного держреєстру устаткування для промислового виробництва сигарет і цигарок. Передбачена процедура накопичення, обробки, систематизації, зберігання, захисту і використання інформації з такого реєстру, визначений механізм внесення даних про устаткування.

Згідно з проектом, внесенню в Єдиний реєстр підлягає устаткування для промислового виробництва сигарет і цигарокяке відноситься до подсубпозиции 8478 10 00 00 УКТ ВЭД (устаткування для підготовки або обробки тютюну)імпортується в Україну, зберігається або використовується на митній території України.

Єдиний реєстр устаткування ведеться в електронному вигляді по встановленій формі. Формування і ведення реєстру покладається на ГФС, яка розміщує реєстр на своєму офіційному веб-порталі.

Відомості про устаткування для промислового виробництва сигарет і цигарок включаються в реєстр на підставі інформації, що надається суб’єктами господарювання. Для внесення устаткування в реєстрдля зміни відомостей або виключення устаткування з реєстру суб’єкт господарювання (імпортер або власник устаткування) подає відповідні заяви і інші необхідні документи. Розгляд заяв не може перевищувати 15 робочих днів з дня їх вступу.

Відомості, що містяться в Єдиному реєстрі устаткування, можна отримати у вигляді витягання, що надається по письмовому запиту впродовж 2 робочих днів.

Внесення відомостей в Єдиний реєстр устаткування робиться на безвідплатній основі.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *