Уточнено механізм проведення загальних зборів акціонерного товариства під час війни

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку уточнила формати проведення загальних зборів акціонерів акціонерного товариства або учасників корпоративного інвестиційного фонду у період дії воєнного стану.

Це передбачено рішенням від 6 листопада №1319, яке набуло чинності наступного дня наступного після його публікації на офіційному вебсайті НКЦПФР.

Встановлено, що у період дії воєнного стану загальні збори акціонерів акціонерного товариства або учасників корпоративного інвестиційного фонду можуть бути проведені виключно одним з наступних шляхів:

1) дистанційного проведення відповідно до Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів акціонерів та загальних зборів учасників корпоративного інвестиційного фонду;

2) проведення загальних зборів акціонерів акціонерного товариства, в яких беруть участь акціонери – власники 100 відсотків голосуючих акцій, відповідно до порядку, встановленого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 1318 від 06.11.2022 р.

Знайдіть потрібний шаблон договору в один клік! У цьому допоможе Contractum від LIGA360. Система надає декілька варіантів шаблонів за популярними тематиками, щоб обрати оптимальну структуру. Спробуйте сьогодні.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *