В ОАСК оскаржують два рішення Київради

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Київської міської ради.  Про це повідомила прес-служба суду.

Позивачем зазначений Андрій Вітренко.

Серед вимог позову — визнати протиправними та скасувати наступні рішення Київської міської ради від 3 лютого 2022 року:

    №4180/4221 «Про деякі питання діяльності виконавчого органу Київської міської ради»;

    №4179/4220 «Про організацію управління районами в місті Києві на період формування виконавчих органів районних в місті Києві рад».

«Відповідно до оскаржуваних рішень, окрім іншого, було встановлено, що на період формування виконавчих органів районних в міста Києві рад повноваження органів місцевого самоврядування на території адміністративних районів столиці здійснюються утвореними Київською міською радою структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради. Також було утворено Департаменти КМДА Голосіївського, Дарницького та ще 8 районів міста Києва», — йдеться в повідомленні.

На думку позивача, оскаржувані рішення були прийняті з порушенням процедури та всупереч вимог Конституції, Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону «Про столицю України — місто-герой Київ».

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд до набрання законної сили рішенням у справі зупинити дію оскаржуваних рішень Київради, а також заборонити створювати та здійснювати державну реєстрацію структурних підрозділів КМДА.

Зазначається, що ОАСК вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Як спрогнозувати ваші шанси на перемогу в суді? Скористайтеся ІТ-платформою LIGA360. Технології штучного інтелекту проаналізують вашу позовну заяву, щоб ви змогли оцінити перспективність справи й скоригувати аргументи. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.