В ОАСК постанову Уряду, що регулює закупівлю кисневих станцій оскаржують

В ОАСК постанову Уряду, що регулює закупівлю кисневих станцій оскаржують

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва повідомляє про те, що постанову Уряду, що регулює закупівлю кисневих станцій оскаржують.

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправною постанову Уряду від 24.11.2021 №1243 «Деякі питання здійснення централізованих закупівель кисневих станцій». Відповідний позов та заява про його забезпечення до Кабінету Міністрів України та Державної регуляторної служби України зареєстровані канцелярією суду.

На думку позивача, оскаржувана постанова прийнята з порушенням положень Конституції України та Закону України «Про Кабінет Міністрів України».

Серед вимог заяви про забезпечення позову – заборонити Державній казначейській службі України здійснювати списання коштів, які можуть знаходитись на рахунках Міністерства охорони здоров’я України та ДП «Медичні закупівлі», на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення централізованих  закупівель кисневих станцій».

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.