В Україні планують спростити процедуру присвоєння статусу ветерана: законопроєкт

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 9141 “Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо спрощення процедури присвоєння статусу ветерана”.

Пропонується внести зміни до статей 6, 7 та 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що регламентують питання присвоєння статусу учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці.

Зміни полягають у тому, аби під час прийняття рішення про надання статусу таким особам відповідальні за присвоєння статусу органи (комісії, міжвідомчі комісії, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення) за заявою особи або її представника витребовували у відповідальних органів або осіб необхідні документи, що є підставою для надання статусу, якщо такі документи не були подані на розгляд особою, щодо якої приймається рішення.

При цьому в пропонується уточнити, що відповідальний орган або особа, які володіють необхідними документами, зобов’язані надати відповідь на запит не пізніше, ніж через тридцять днів від дати його надходження.

Вся актуальна база законодавства й судових рішень є у LIGA360. Знаходьте потрібний документ в один клік – побачте весь обсяг пов’язаних аналітичних матеріалів, судових прецедентів, НПА тощо. Спробуйте найзручніше рішення для legal research прямо сьогодні. 

Депутати підтримали зміни до законів щодо умов прийняття до громадянства України

Джерело

Поделиться