В Україні створять мобільні медичні бригади

Усім обласним штабам з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації в Україні доручено створити при центральних районних лікарнях мобільні бригади.

Про таке доручення під час брифінгу 27 березня повідомив заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

Бригади виїжджатимуть на виклик сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги та інших медичних працівників до пацієнтів з підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення досліджень у лабораторії. Це має зменшити мобільність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання та потребують здачі відповідних аналізів.

Бригади складатимуться з водія і медичних працівників. Найближчим часом МОЗ повідомить медичним працівникам контакти для виклику бригади та алгоритм дій. При цьому Віктор Ляшко зауважив, що госпіталізація відбуватиметься при тяжких і середніх станах захворювання.

У міністерстві наголосили, що бригада здійснюватиме забір зразків лише на підставі звернення сімейного лікаря чи медичних працівників екстреної медичної допомоги.

Якщо людина має ознаки гострого вірусного захворювання, вона повинна звернутися в першу чергу до свого сімейного лікаря, який знає всі алгоритми.

ЮРЛІГА писала, що Єдину систему цивільного захисту переведено в режим надзвичайної ситуації.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах корона-кризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об’єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *