В Україні запрацює Реєстр пошкодженого та знищеного майна

Міністерство інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації презентували Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

У реєстрі зберігатиметься інформація про житлові будівлі та інші споруди, що були зруйновані під час російського вторгнення. Ці дані необхідні для того, щоб сформувати політику компенсації збитків та відбудови після перемоги України.

«Відбудова України – складний процес, який займе багато часу та ресурсів. Тому було важливо розпочати підготовку до відновлення якомога раніше. Ми зробили це навесні. Саме тоді ми запустили прийом заявок про пошкоджене майно у Дії. А сьогодні презентуємо реєстр, який буде зберігати цю інформацію. Вона допоможе створити ефективний план відновлення та компенсувати збитки українцям», – роз’яснив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Повідомляється, що зараз українці подали понад 256 тисяч повідомлень про пошкоджене майно через застосунок і портал Дія. Реєстр наповнюватиметься даними за результатами обстежень будівель спеціальними комісіями, які створювали органи місцевого самоврядування або військово-цивільні адміністрації.

Розроблення та впровадження Реєстру пошкодженого та знищеного майна здійснюється Міністерством інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку громад та територій.

За матеріалами Мінцифри

Друзі, запрошуємо вас взяти участь в опитуванні щодо наміру влади обмежити доступ до публічних реєстрів і відкритих баз даних.

З публічною позицією LIGA ZAKON щодо непідтримання ініціативи Міністерства цифрової трансформації можна ознайомитися за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *