В Україні з’явиться Президентський університет

Володимир Зеленський підписав Указ № 217/2021 «Питання проекту «Президентський університет», повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

Документ дає старт ініційованому Главою держави проекту Президентського університету, який має стати сучасним інноваційним освітнім і науковим центром, що, зокрема, забезпечить підготовку лідерів для стратегічних галузей розвитку держави, готових до викликів сучасного світу.

«Це — заклад вищої освіти, який буде готувати людей майбутнього. Який збере в одному місці найкращих викладачів і навчатиме спеціалістів, що зможуть вирішувати важливі завдання для захисту нашої держави в дуже важливих, пріоритетних, найактуальніших напрямках — напрямках сьогодення і завтрашніх викликів», — розповів Володимир Зеленський під час підписання Указу.

Передбачається, що освітній процес у Президентському університеті будуватиметься на основі спеціальностей, які становлять основу 6-го технологічного укладу, формують науково-технічний прогрес і дають змогу підготувати професіоналів найвищого рівня. Це інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект, нанотехнології, аерокосмічні, енергетичні технології, біотехнології та науки про здоров’я, глобалізація та міжнародні комунікації.

Крім надання професійних знань, університет забезпечуватиме збалансований розвиток студента як особистості, здатної впроваджувати власні науково-технічні розробки та підприємницькі ініціативи.

До університету відбиратимуть найкращих випускників. Перший набір становитиме 120 осіб (шість напрямків по 20 студентів), а в найближчі п’ять років їхня кількість має зрости до 600.

До викладання в університеті запрошуватимуть найкращих українських фахівців; застосовуватимуться найсучасніші методики викладання (ключовий принцип: 30 % теорії та 70 % практики). Також до навчального процесу будуть залучені іноземні викладачі та експерти.

Планується впровадження гарантованого працевлаштування випускників університету, зокрема в провідних державних компаніях, дослідницьких і наукових установах, центральних органах влади.

Держава та партнери університету гарантуватимуть студентам національне та міжнародне стажування. Буде передбачена можливість компенсації вартості навчання з боку роботодавця.

Університет, держава та партнерський бізнес забезпечать студентам реалізацію власних наукових розробок та їх подальшу комерціалізацію.

Економте свій час на всіх етапах договірної роботи. Новий функціонал Contractum в LIGA360 повністю автоматизує процес — від підготовки договорів до виконання угод. Замовте безкоштовний тест-драйв LIGA360: Юрист з договірною роботою прямо зараз.

Джерело

Поделиться

One thought on “В Україні з’явиться Президентський університет

  • 01.06.2021 в 23:00
    Permalink

    От редакции: изменения военного права в сфере увеличения и уменьшения призывного возраста, обновление дат начала и конца призыва, а также другие новости срочной службы, ежедневно отслеживают адвокаты Юридического портала Украины. Согласно украинского законодательства, призывники, получившие повестку из военкомата, обязаны явиться на призывной участок РВК в срок, указанный в повестке. При этом в Законе говорится о том, что неполучение повестки по любым причинам не является основанием для игнорирования призыва. Как только в стране объявлено о начале нового призыва в армию, военнообязанным гражданам дается 10 дней на самостоятельную явку в военный комиссариат.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *