Вакцинуватися від COVID-19 скоро можна буде у всіх великих транспортних вузлах України

Вакцинуватися від COVID-19 скоро можна буде у всіх великих транспортних вузлах України

Вакцинуватися від COVID-19 скоро можна буде у всіх великих транспортних вузлах України

Пункти вакцинації проти COVID-19 розгорнуться на залізничних вокзалах у всіх обласних центрах України та великих (вузлових) станціях. Про це повідомив прес-центр АТ «Укрзалізниця». 23 жовтня 2021 року  такі пункти почали діяти на вокзалах Івано-Франківська та Маріуполя.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, пункти вакцинації вже діють на 10 вокзалах. В понеділок 25 жовтня 2021 року, такий пункт відкриється в аеропорту Бориспіль. Станом на ранок суботи 23 жовтня було зроблено щеплення від COVID-19 2 тисячам громадян.

Також, на 10 залізничних вокзалах працюють пункти тестування. Такі пункти допомагають подорожуючим оперативно (експрес – тест) пройти перевірку на наявність/відсутність коронавірусної хвороби. . Завдяки роботі вищезазначених пунктів, вдалося виявити майже 300 інфікованих осіб. Вартість такого тесту для громадян за наявності квитка на поїзд складає 350 гривень.

В.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський наголосив, що, наразі, триває вакцинація провідників. Загалом таких осіб вакциновано вже 30%. Укрзалізниця планує найближчим часом вдвічі збільшити кількість вакцинованого персоналу, що безпосередньо обслуговує громадян,

З 25 жовтня пункти вакцинації почнуть працювати на залізничних вокзалах у Херсоні, Ковелі, Кривому Розі, Нікополі, Подільську, Миколаєві, Чернівцях та Роздільному.

Нагадаємо, що з 21 жовтня 2021 року встановлено обмеження на поїздки невакцинованих громадян у транспорті міжобласного сполучення.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *