Верховна Рада України прийняла звернення до міжнародної спільноти про щодо необхідності вжиття додаткових спільних заходів з метою припинення агресії рф проти України

Верховна Рада України прийняла звернення до міжнародної спільноти про щодо необхідності вжиття додаткових спільних заходів з метою припинення агресії рф проти України

Верховна Рада України 24 березня ц.р. на пленарному засіданні прийняла Постанову за реєстр. №7188, спрямовану на схвалення звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти з вимогою негайного вжиття усіх необхідних заходів з метою запровадження більш рішучих кроків для зупинення повномасштабного вторгнення російської федерації, яке супроводжується безпрецедентними за своєю жорстокістю воєнними злочинами і злочинами проти людяності — геноцидом Українського народу і на покарання винних у його вчиненні, а також запобігання розширенню цієї агресії на інші країни в Європі. Про це повідомляє Інформаційне управління парламенту.

Від імені Українського народу, Верховна Рада України звертається до світового співтовариства — Організації Об’єднаних Націй, Європейської Комісії, Європейського Парламенту, інших міжнародних організацій та їх парламентських асамблей, парламентів та урядів держав-членів Європейського Союзу та НАТО — з вимогою невідкладно вдатися до більш рішучих кроків на підтримку України та захисту її цивільного населення, зокрема:

  • забезпечити безпольотну зону над Україною,
  • невідкладно надати Україні сучасне озброєння з метою забезпечення реалізації нашою державою свого права на самооборону відповідно до статті 51 Статуту ООН,
  • посилити санкції проти держави-агресора і терориста російської федерації, а також проти Республіки Білорусь, яка надає свою військову інфраструктуру та інші ресурси для здійснення збройного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Такі санкції мають які включати:

  • відмову від імпорту російських енергоносіїв,
  • всеосяжну заборону торгівлі з Російською Федерацією і Республікою Білорусь,
  • закриття портів та повітряного простору для літаків і кораблів Російської Федерації та повне припинення міжнародного транспортного сполучення з нею,
  • повне виключення Російської Федерації з усіх міжнародних організацій, членом яких вона є,
  • а також притягнення зусиллями міжнародної спільноти винних у воєнних злочинах та злочинах проти людяності, вчинених військами Російської Федерації на території України, до невідворотної відповідальності, включно з вищим військово-політичним керівництвом Російської Федерації.

Парламент України також звертається до держав-членів Європейського Союзу якнайшвидше розпочати процедуру вступу України до ЄС та закликає міжнародну спільноту об’єднатися та виступити єдиним фронтом проти незаконного вторгнення рф в Україну — заради миру та безпеки в Європі, перемоги добра над злом, справедливості, захисту демократичних і людських цінностей, відстоювання прав і свобод людини.

Також читайте: Друга екстрена сесія Генасемблеї ООН щодо України: резолюція без згадування росії неприйнятна

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *