Верховна рада закликає чимшвидше прийняти Україну в ЄС

Верховна рада закликає чимшвидше прийняти Україну в ЄС

Керівництво Верховної Ради України, представники різних фракцій і груп звернулися до Президента Європарламенту Роберти Мецоли та Президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн з проханням посприяти швидкому позитивному висновку Європейської Комісії щодо набуття Україною членства в ЄС.

«Рішення ЄС щодо невідкладної євроінтеграції стане ключовим фактором стримування російської агресії, а також справедливою винагородою Українського Народу за його боротьбу за свободу, демократію та європейські цінності!» — йдеться у зверненні.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Фейсбук підкреслив, що Україна щоденно 24/7 торує свій шлях до ЄС.

«Ми шукаємо найшвидший маршрут, оминаючи затори, спричинені бюрократією. Наше бажання бути частиною європейської сім’ї настільки сильне, що нас не зупиняють жодні обставини. Щоразу ми доводимо, що достойні бути членом ЄС, сплачуючи найвищу ціну — тисячі життів Українців. Таку ціну не платив жоден народ, жодна країна, яка є членом ЄС», — наголосив очільник Парламенту України.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *