Верховний Суд опублікував огляд практики розгляду ВС справ про оскарження рішень третейських судів

Верховний Суд опублікував огляд практики розгляду Верховним Судом справ про оскарження рішень третейських судів та видачу наказів на примусове виконання рішень третейських судів, утворених відповідно до Закону України «Про третейські суди», якщо такі рішення ухвалені у спорах, віднесених до юрисдикції господарських судів (за березень — листопад 2021 року).

Матеріал напрацьовано управлінням забезпечення роботи судової палати для розгляду справ про банкрутство, повідомляє пресслужба суду.

Огляд містить правові висновки Верховного Суду, які сприятимуть забезпеченню сталості та єдності судової практики у справах щодо:

    підстав оскарження і скасування рішення третейського суду (застосування положень статей 350, 351 ГПК, статті 51 Закону «Про третейські суди»);

    видачі наказів на примусове виконання рішень третейських судів (застосування положень статей 352 — 356 ГПК, статті 56 Закону «Про третейські суди»);

    застосування положень статей 6, 12 Закону «Про третейські суди» тощо.

Підготовка до судового засідання стає зручнішою. Тепер VERDICTUM в LIGA360 має доступ до Кабінету Електронного суду. Аналізуйте судову практику та подавайте документи до суду в один клік.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.