Верховний Суд оприлюднив огляд КАС ВС у справах щодо розміщення зовнішньої реклами

Верховний Суд підготував огляд судової практики Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, в якому представлено рішення у справах щодо розміщення зовнішньої реклами (рішення за січень 2018 року — листопад 2021 року).

У матеріалі подано низку важливих висновків КАС ВС, сформульованих під час розгляду цієї категорії адміністративних справ, зазначає пресслужба ВС.

Зокрема, в огляді вміщено правові позиції у провадженнях у справах за адміністративними позовами, пов’язаними з розміщенням зовнішньої реклами, щодо:

  повноважень органів місцевого самоврядування на встановлення порядку демонтажу рекламних конструкцій;

  меж компетенції органів Державної інспекції з питань захисту прав споживачів здійснення функції контролю за дотриманням суб’єктами господарювання законодавства про рекламу;

  обов’язку здійснення суб’єктом владних повноважень перевірки місця розташування рекламного засобу перед наданням особі пріоритетів на нього;

  участі контролюючих органів у процедурі погодження дозвільної документації на розміщення зовнішньої реклами;

  визначення критеріїв відмінності інформаційних вивісок від реклами;

  притягнення до відповідальності за порушення законодавства у сфері розміщення реклами;

  визначення суб’єкта відповідальності у сфері розміщення реклами.

Де шукати судові рішення щодо юридичних та фізичних осіб? Як швидко переглянути інформацію про всі компанії, які згадуються у судовому рішенні? LIGA360 надає найбільшу базу справ для юристів та адвокатів. Замовляй прямо зараз.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.