Восьмий ААС заборонив діяльність ще двох політичних партій

Восьмий ААС заборонив діяльність ще двох політичних партій

Соціалісти

Сьогодні, 13 червня 2022 року, Восьмий апеляційний адміністративний суд розглянув справи про заборону політичних партій «Соціалісти» та «Справедливості та розвитку».

В обох справах, № 857/3/22 та № 857/11/22 відповідно, суд частково задовільнив позови Міністерства юстиції України та заборонив діяльність цих парті.

Рішеннями суду все майно, кошти та інші активи вказаних політичних партій передано у власність держави. Це стосується і їх обласних, міських і районних організацій, а також первинних осередків та інших структурних утворень.

Восьмий апеляційний адміністративний суд є судом першої інстанції в цій категорії справ. Його рішення про заборону політичних партій можуть бути оскаржені у Верховному Суді протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на сайтах Мінюсту та Верховної Ради України.

Таким чином, вказаним судом заборонено діяльність вже трьох з одинадцяти політичних партій, діяльність яких була призупинена на період дії воєнного стану рішенням РНБО України від 18 березня 2022 року.

Нагадаємо, 8 червня ц.р. Восьмий ААС заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок».

Також читайте: НАЗК пропонує кошти Держбюджету на фінансування політичних партій передати на потреби ЗСУ

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.