ВРП хоче представити у Парламенті Щорічну доповідь про стан забезпечення незалежності суддів України

ВРП хоче представити у Парламенті Щорічну доповідь про стан забезпечення незалежності суддів України

Вища рада правосуддя вважає за необхідне виступити в Парламенті зі Щорічною доповіддю про стан забезпечення незалежності суддів в Україні за 2020 рік.

З цього питання ВРП звернулася до Голови Верховної Ради України. Окрім Спікера Парламенту, звернення надійшло головам депутатських фракцій та груп.

Вища рада правосуддя нагадала про Стратегію розвитку системи правосуддя на 2021 – 2023 роки. Стратегія передбачає всебічне обговорення Щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні.

Щорічна доповідь готується ВРП у тісній співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя. Окрім того, до обговорення залучаються  громадські об’єднання.

Вища рада правосуддя здійснює моніторинг реагування на доповідь. Відповідно, ВРП виступила з пропозицію до судових та правоохоронних органів і громадськості озвучити своє бачення ситуації.

Станом на сьогодні, Вища рада правосуддя отримала та здійснила аналіз низки листів з відгуками та пропозиціями з актуальних питань, пов’язаних зі станом забезпечення суддівської незалежності в Україні.

Нагадаємо, що текст Щорічної доповіді про стан забезпечення суддівської незалежності в Україні, був опублікований 5 серпня 2021 року.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *