ВС почав розгляд справи щодо оскарження Указу Президента про відсторонення від посади судді КСУ

25 травня Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду почав розгляд справи № 9901/43/21 за позовом Олександра Тупицького щодо оскарження Указ Президента України від 29 грудня 2020 року № 607/2020 «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» (про відсторонення від посади судді строком на два місяці) з моменту його прийняття. Про це повідомила прес-служба ВС.

Повідомляється, що ВС ухвалою від 24 травня 2021 року відкрив провадження у справі № 9901/20/21 за позовом того самого позивача до того самого відповідача і з тим самим предметом спору. Цією ж ухвалою справу № 9901/20/21 об’єднано в одне провадження зі справою № 9901/43/21.  

Судова колегія КАС ВС надала сторонам у справі можливість ознайомитися зі змістом ухвали і скорегувати свої клопотання та способи захисту.  

Зазначається, що наступне судове засідання з розгляду справи призначене на 16:00 13 липня 2021 року.

До ВС подали другий позов про оскарження Указу Президента щодо відсторонення від посади судді КСУ

Указ Президента про відсторонення від посади судді КСУ оскаржено до Верховного Суду

Верховний Суд відмовив у відкритті провадження у справі щодо відсторонення від посади судді КСУ

ОАСК відмовив у забезпеченні позову Олександру Тупицькому

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. ЛІГА:ЗАКОН презентує першу систему аналізу судових рішень із передбаченням вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Функціонал прогнозування на підставі аналізу тексту позовної заяви створено для попередньої оцінки ризиків та економії часу адвоката протягом підготовки до судових засідань. Детальніше за посиланням

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *