ВС зупинив розгляд справи за позовом О. Тупицького про відсторонення від посади до набрання сили рішенням КСУ

2 листопада Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/43/21 за позовом Олександра Тупицького щодо оскарження Указу Президента України від 29 грудня 2020 року № 607/2020 «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» (про відсторонення від посади судді строком на два місяці) з моменту його прийняття. Відповідне повідомлення з’явилось на сайті ВС.

Зазначається, що під час судового засідання колегія суддів заслухала клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі до вирішення Конституційним Судом України справи за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо конституційності, зокрема, Указу Президента України від 29 грудня 2020 року № 607/2020.

Верховний Суд задовольнив клопотання представника відповідача,  зупинивши  провадження цій справі до набрання законної сили рішенням КСУ в справі № 1-4/2021(133/21).

Поставити справу на контроль можна в системі аналізу судових рішень VERDICTUM.

Верховний Суд відмовив у відкритті провадження у справі щодо відсторонення від посади судді КСУ

Указ Президента про відсторонення від посади судді КСУ оскаржено до Верховного Суду

Президент підписав Указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді КСУ на два місяці

Президент підписав Указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді КСУ ще на місяць

ОАСК відмовив у забезпеченні позову Олександру Тупицькому

Адвокати-члени НААУ отримали ексклюзивний цифровий продукт. LIGA360: АДВОКАТ НААУ – це доступ до кабінету і подій ВША НААУ, новини й експертна аналітика, повна база законодавства й судових рішень, інструменти для просування адвокатських послуг та подання звітності. Замовте доступ до системи прямо зараз.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *