Встановлено розмір щорічних внесків адвокатів на 2023-2024 роки

16 листопада 2022 року Рада адвокатів України прийняла рішення, яким встановила розмір внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2023-2024 роках в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 01 січня календарного року. Про це повідомила прес-служба НААУ.

Рада адвокатів України також внесла зміни до Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

У Положенні визначено категорії осіб, які протягом 2023-2024 років можуть бути звільнені від сплати щорічних внесків або яким може бути надана розстрочка.

Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» передбачає, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності:

    Рад адвокатів регіонів;

    Ради адвокатів України;

    Вищої ревізійної комісії адвокатури;

    ведення Єдиного реєстру адвокатів України.

Однак такий розмір не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Адвокати аналізують судову практику з рішенням LIGA360. Повна база судових справ України, фільтри для найзручнішого пошуку, моніторинг судових рішень за тематикою чи для певних справ. Замов LIGA360 прямо сьогодні.

Які особливості спадкування під час воєнного стану?

Джерело

Поделиться