Вступна кампанія в 2022 році відбудеться за спрощеною процедурою

Вступна кампанія в 2022 році відбудеться за спрощеною процедурою

Вступна кампанія до навчальних закладів в 2022 році відбудеться за спрощеною процедурою. Відповідні зміни передбачено прийнятим 24 березня ц.р. Законом України «Про внесення змін до деяких законів в сфері освіти» (реєстр. № 7132).

Враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки, скасовується складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (складається при вступі на магістратуру) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг виключно у 2022 році.

Прийом до закладів фахової передвищої освіти та на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра здійснюється в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, без використання результатів ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *