XХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

7–9 червня 2019 року Міністерство культури України,   Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека за підтримки  Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Української бібліотечної асоціації  проводять XX Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Цього року гості та учасники виставки-форуму відвідають «українську Венецію» – місто Вилкове на Одещині, де відбудеться виїзне свято української книги.

Відвідувачам виставки – одеситам та гостям міста – будуть представлені книги на будь-який смак.

Видавництво «Право» як лідер у виданні української фахової юридичної літератури бере участь у форумі та запрошує своїх друзів та партнерів до стенду видавництва. На стенді будуть представлені нові книги видавництва «Право» за основними напрямами:

    навчальна література (у тому числі нова ювілейна серія підручників та посібників, присвячена 215-річчю Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)

    актуальна нормативно-законодавча література (кодекси, закони, збірники рішень)

    наукова, науково-популярна та науково-практична література

Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» проходитиме у приміщенні Одеської національної наукової бібліотеки (м. Одеса, вул. Пастера, 13). Продукцію   видавництв   буде   розміщено  на  столах   головного   читального   залу.

Видавництво «Право» чекає Вас на своєму стенді!

Источник

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.