У Державному бюро розслідуванні створено спеціальне слідче управління, яке розслідуватиме військові злочини рф

У Державному бюро розслідуванні створено спеціальне слідче управління, яке розслідуватиме військові злочини рф

Створено спеціальне слідче управління державного бюро розслідувань, яке розслідуватиме військові злочини рф.

Управління ДБР з досудового розслідування військових правопорушень, правопорушень проти миру, безпеки людства, а також міжнародного правопорядку, вчинених внаслідок ведення російською федерацією, із залученням представників інших країн, агресивної війни проти України створено в межах штатної чисельності на базі Головного слідчого управління ДБР.

Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора, управління вже розпочало свою роботу у Ірпені. Разом з Нацполіцією слідчі збирають докази воєнних злочинів російської армії у передмісті Києва.

Спеціальний слідчий орган займатиметься збором доказової бази причетності представників влади, службових, військових осіб рф, а також інших країн до розв’язання та ведення агресивної війни проти України. Управління розслідуватиме злочини росіян проти людяності, у тому числі масові вбивства українців на всіх постраждалих територіях нашої країни.

ДБР не могло залишитись осторонь і робитиме все можливе і не можливе, щоб жахливі злочини росії не залишились безкарними.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.