Як отримати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

З січня 2020 року розпочнеться новий етап подання декларації державними службовцями згідно із Законом “Про запобігання корупції”. Крім звичних відомостей, у декларації з’явилась нова вимога – вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів.

Для отримання унікального номера запису в реєстрі  (УНЗР) необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів – паспорта громадянина України у вигляді ID-картки або закордонного паспорта. Відповідні роз’яснення надало управління ДМС у Херсонській області.

На ID-картці УНЗР знаходиться внизу з правої сторони та  складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження у форматі  “рік народження, місяць і дата”. Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний  і розпочинається з цифр – 0001, для жінок – парний – 0002). Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр у машинозчитуваній зоні паспортів за спеціальною формулою.

Управління ДМС у Херсонській області нагадало, що термін оформлення ID-картки становить від 10 робочих днів (терміновий) до 20 робочих днів. Його вартість становить 471 грн. і 345 грн. відповідно до термінів оформлення. Дітям від 14 років, які оформлюють паспорт громадянина України вперше, – безкоштовно.

Дізнатися все про оформлення паспортів можна в модулі “Ситуації для юриста” ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *