Які податкові зміни встановлено новим Законом №2260-IX?

27 травня набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» від 12.05.2022 р. № 2260-IX, крім змін в частині камеральних перевірок декларацій та уточнюючих розрахунків (у разі їх подання), до яких подано заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, які набирають чинності із 2 червня 2022 року.

З початку війни законодавець намагався дещо лібералізувати податкове законодавство, створюючи менш обтяжливі умови для ведення бізнесу в країні. Разом з тим, Законом України 2260-IX, було вирішено частково повернути звичне адміністрування податків.

Детальніше з основними змінами Закону №2260 ознайомтесь в аналітичному матеріалі: “Податкові зміни під час дії воєнного стану: новий Закон”.

Дізнавайтеся першими про зміни законодавства під час воєнного стану. Усі нововведення, аналітика й консультації доступні в LIGA360. Замовляй сьогодні на вигідних умовах.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *