Який гарний вчинок президента Зеленського! Тепер 1% нотаріусу за вчинення дії платити непотрібно! Відтак віткати закінчилися!

Президент України Володимир Зеленський сьогодні скасував указ про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки а також про впорядкування справляння плати за вчинення нотаріальних дій. Відповідні укази опубліковані на сайті голови держави.

"Відсьогодні скасовано штраф у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми за порушення касової дисципліни. І друге. Скасовано мінімальний розмір оплати послуг нотаріусів. Тепер нотаріусам можна буде платити менше 1% від вартості нерухомості. Ринок нотаріальних послуг є дуже конкурентним, а наявність такого "бонусу" його викривляла та призводила до виникнення "сірого" ринку, коли якась частина платежу повертається клієнтові "під столом". Вартість оформлення операцій з нерухомістю тепер знизиться", — прокоментувала прес-секретар президента Юлія Мендель у 
Источник

Поделиться

2 thoughts on “Який гарний вчинок президента Зеленського! Тепер 1% нотаріусу за вчинення дії платити непотрібно! Відтак віткати закінчилися!

  • 23.08.2019 в 16:50
    Permalink

    Невже дійсно тепер послуги нотаріуса на оформлення нерухомості будуть нижчими в ціні? Це дійсно хороша новина, а то минулого року при оформлені квартири довелось кругленьку суму заплатити нотаріусу.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *