Яку інформацію потрібно вказувати в угодах про перехід права власності на земельні ділянки: 10 обов’язкових реквізитів

Яку інформацію потрібно вказувати в угодах про перехід права власності на земельні ділянки: 10 обов’язкових реквізитів

Громадяни та юридичні особи України, а також територіальні громади та держава мають право набувати у власність земельні ділянки в порядку спадкування, на підставі договорів міни, ренти, дарування та інших цивільно-правових угод. Укладення таких угод здійснюється відповідно до положень цивільного законодавства з урахуванням вимог Земельного кодексу.

Яку інформацію потрібно вказувати в угодах про перехід права власності на земельні ділянки, про 10 обов’язкових реквізитів таких правочинів розповіли експерти Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції.

Важливо: угоди про перехід права власності на земельні ділянки укладаються в письмовій формі та нотаріально посвідчуються.

Варто також пам’ятати, що право власності на ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельних соток чи гектарів виникає з моменту державної реєстрації таких прав.

8 тис. ситуацій та алгоритмів дій для юриста – у LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що економить час на щоденних завданнях й автоматизує роботу. Більше про переваги LIGA360 читайте за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.