Йде засідання Клубу юрисконсультів про закупівлі в ProZorro

Сьогодні, 14 грудня, з 15:00 до 17:00 в прес-центрі “ЛІГАБізнесІнформ” проходить чергове закрите засідання Клубу юрисконсультів.

Юрисконсульти обговорюють аспекти здійснення публічних закупівель в ProZorro з експертом з питань електронних торгів, інформаційний радник ТОВ “Держзакупівлі.онлайн” Олександром Грановским.

Підняті питання законодавчого регулювання сфери публічних закупівель, процесуального оскарження, відповідальності за порушення і так далі

З серпня в Україні відбувся повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro – використовувати цю систему необхідно для усіх тендерів, які перевищують порогові значення. Добровільно, але досить активно ProZorro використовують і для допороговых закупівель. Проте використання системи досі викликає безліч питань, особливо у постачальників товарів і послуг. Відповідно, ці питання хвилюють юристів, працюючих на підприємствах.

ЮРЛИГА продовжує серію закритих круглих столів для українських юрисконсультів. Чергове засідання Клубу присвячене темі “Закупівлі в ProZorro: що треба знати юрисконсультові”.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.