Україна та Польща підписали меморандум щодо розробки інструментів сприяння торгівлі

Україна та Польща підписали меморандум щодо розробки інструментів сприяння торгівлі

Міністерство економіки України та Міністерство економічного розвитку і технологій Польщі підписали Меморандум щодо розробки інструментів сприяння торгівлі. Про це інформує Урядовий портал.

Мета угоди — зміцнити економічне співробітництво між Польщею та Україною через спрощення торгівлі з акцентом на забезпеченні страхового покриття постачання товарів та послуг.

Згідно з Меморандумом Польща та Україна зобов’язалися встановити чіткий механізм для забезпечення інструментів страхового покриття постачання товарів і послуг.

Йдеться про страхування транспорту і вантажів, які польські партнери будуть ввозити до України. Зокрема, це можливо зробити через польську експортну кредитну агенцію KUKE.

В результаті реалізації цього Меморандуму Україна отримає зростання обсягів торгівлі з Польщею. В 2021 році Польща серед країн Європи посідала в ній перше місце (обіг товарів та послуг на суму 10,7 млрд доларів). А за січень-березень він зріс ще на 11%. Саме через Польщу до України надходять стратегічно важливі товари. В тому числі оборонна продукція та пальне.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.