Українські парламентарі закликають міжнародну спільноту продовжувати санкційний тиск на рф

Українські парламентарі закликають міжнародну спільноту продовжувати санкційний тиск на рф

Члени Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин закликають міжнародну спільноту продовжувати санкційну політику щодо країни – агресора.

«Рівно 100 днів триває широкомасштабна збройна агресія рф проти України, яка забрала життя десятків тисяч мирних жителів, в тому числі 261 дитини, та змусила мільйони громадян шукати прихистку у інших країнах. Дії російських загарбників протягом усього часу супроводжуються кричущими порушеннями правил ведення війни, що закріплені Женевськими конвенціями 1949 року та злочинами проти людяності.

Наша держава мужньо виборює свою незалежність та територіальну цілісність, а українська нація – своє право на існування та вільне демократичне майбутнє.

Попри амбітні задуми агресора захопити Україну за кілька днів, сьогодні вже 100-й день українці демонструють усьому світу справжній героїзм та небачену єдність на усіх фронтах боротьби за свою свободу, цінності та мирне життя. І це боротьба не лише за Україну, це виснажлива боротьба за увесь європейський континент, його цінності та архітектуру безпеки», — йдеться у дописі.

Зважаючи на триваючі системні порушення рф основоположних прав цивільного населення, військовополонених та поранених, примусову депортацію громадян України, примусову мобілізацію осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях України, неодноразове застосування агресором заборонених видів озброєння та знищення цивільної інфраструктури України, члени Комітету закликають міжнародну спільноту продовжувати послідовну санкційну політику щодо рф та осіб, які причетні до розв’язання кривавої жорстокої війни на нашій землі.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.