Українські юридичні фірми на захисті України (оновлюється)

Українські юридичні фірми на захисті України (оновлюється)

Источник: https://vna.court.gov.ua/

Українські юридичні фірми захищають свою державу на міжнародній арені. Незважаючи на постійні обстріли та необхідність ховатись від ракетних ударів, наші юристи продовжують працювати.

ЮФ Астерс заявили про ненадання юридичних послуг російським юридичним і фізичним особам:

“Ми вважаємо, що має відбутися масована та негайна міжнародна протидія з метою зупинити та покарати агресора.Ми сподіваємося, що це наше рішення буде скромним внеском у запроваджені жорсткі санкції, які, як очікується, і надалі розширюватимуться у всьому світі”

ЮФ Arzinger теж офіційно повідомили про відмову від співпраці, партнерства й надання будь-яких послуг російським компаніям.

4ий день росіяни продовжують атакувати українську цивільну та воєнну інфраструктуру по всій країні. Наша компанія продовжує фокусувати свої зусилля на підтримку української армії, яка весь час дає гідну відсіч.

Avellum висловили свою думку щодо війни і вже допомагають Україні:  підтримують фінансово, приєднуючись до підрозділів територіальної оборони добровільно і роблячи все можливе, щоб допомогти нашій державі.

Команда EVERLEGAL об’єднує усі сили і продовжує працювати, підтримувати армію, допомагати людям, які постраждали в ході повномасштабної війни Росії проти України!

Керуюча партнерка LCF LAW Group Анна Огренчук активно веде FaceBook сторінку з закликами надавати безкоштовні юридичні консультації, не мовчати  розповідати всьому світу, що насправді відбувається:

“Кожен юрист РФ, який мовчить і дозволяє маніпулювати юридичними нормами, виправдовуючи війну, є пособником агресії. А то і більше-злочинцем, як і ваше політичне та воєнне керівництво.”

Безпосередня допомога у війні

Юристи CMS-Kyiv готують автомобільну техніку для військових, які виїжджають у зону бойових дій.

Команда VB PARTNERS у складі молодших юристів, адвокатів та партнерів виконує завдання з охорони громадського порядку, щонайменше, в двох містах.

JUSCUTUM долучились до боротьби з російським окупантом та мають за мету «вдарити» по віртуальним активам злочинців. Через світові санкції представники російської та білоруської політичної еліти можуть спробувати перевести свої активи у крипто валюти для їх збереження.

Ми вже розпочали роботу над підготовкою спеціального маркування для крипти цих злочинців. Також буде відстежено та помічено усі транзакції, які стосуються будь-яких військових операцій, розпочатих з метою окупації України.

Ario Law Firm долучається до проекту, націленого на перевірку інформації та наданні їй правової оцінки.

Наша мета — зібрати докази військових злочинів країни-агресора Російської Федерації, адже ця війна завершиться, а окупанти відповідатимуть за її наслідки у тому числі і в юридичній площині.

ДОДАНО:

Заяву про припинення роботи з росіянами зробили партнери юридичного агентства «Синергія» з інтелектуальної власності ми, Вікторія Остапчук та Анна Кравчук:

«Ми та вся наша команда припиняємо надавати юридичні послуги фізичним та юридичним особам Російської Федерації та Білорусі, а також особам, бенефіціарними власниками яких є зазначені вище особи. Нічого не роблячи, ви берете участь у вбивстві сотень мирних українців!»

Читайте також про підтримку міжнародних юридичних фірм тут.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.