Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання

Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання

Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання

Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського відсудив більше 100 тисяч гривень у свого колишнього студента компенсації за навчання. Причина – хлопець не відпрацював три роки відповідно до направлення.

Обставини справи

         Молодий чоловік закінчив навчання у Тернопільському медичному вищі, та, оскільки навчався на бюджетній формі, був направлений на роботу до Демидівської центральної районної лікарні на посаду лікаря-анестезіолога.

2017 року колишній студент, лікар-анестезіолог звільнився з роботи в лікарні за згодою сторін.

Тернопільський медичний університет звернувся з позовом до суду, виходячи з того, що чоловік навчався за рахунок коштів державного бюджету, але не відпрацював ти роки відповідно до направлення.

Вартість  навчання студента на державній формі виш оцінив у 80 088 грн. Отримана студентом стипендія склала  стипендії  48 441 грн. Тому університет просив суд стягнути з відповідача суму 128 529 грн.

Відповідач не з’явився у судове засідання, вирішивши скористатися можливістю залучення представника. Представник колишнього студента Тернопільського медичного вишу позовні вимоги не підтримав, посилаючись на відсутність законних підстав для таких вимог.

Рішення суду

З огляду на обставини справи та досліджені в ході судового розгляду докази, Млинівський районний суд задовольнив клопотання медичного університету та стягнув з студента 128,5 тис. грн за навчання.

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *