Уряд хоче прискорити цифрову трансформацію України

Уряд хоче прискорити цифрову трансформацію України

Уряд хоче прискорити цифрову трансформацію України

Цифрова трансформація України має прискоритись. Відповідний законопроект 28 жовтня на своєму черговому засіданні схвалив Кабінет Міністрів України. Про це повідомив прес-офіс Міністерства цифрової трансформації України.

Законопроєкт включає в себе зміни до Закону України  «Про Національну програму інформатизації». Закон не змінювався з 1998 року. В результаті Технічна термінологія та механізми, що прописані у законі, вже давно не відповідають сучасним умовам. Тим більше, положення діючого закону не узгоджуються з новими нормативними актами, що стосуються цифровізації. Без відповідних змін до діючого законодавства цифрова трансформація України може суттєво сповільнитись.

Проект закону містить положення щодо:

  • подолання цифрової нерівності;
  • безпеку інформаційної діяльності та кіберзахист;
  • інтеграцію України в світовий цифровий простір;
  • застосування новітніх технологій в державному управлінні.

Окрім зазначеного вище, прийняття законопроєкту має прискорити вирішення питань координації, моніторингу, оцінки результатів та ефективності виконання проектів з цифровізації та електронного урядування.

Нагадаємо, весною 2021 року Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив про низький рівень цифровізації економіки України.

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *