Уряд затвердив систему оцінки будівельної продукції

Уряд затвердив систему оцінки будівельної продукції

Кабінет Міністрів затвердив постанову щодо системи оцінки та перевірки стабільності показників будівельної продукції (проєкт змін).

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

З 1 січня 2023 року в Україні виробник будівельної продукції надаватиме її на ринок лише за умови проведення виробничого контролю суттєвих показників та складання відповідної декларації показників, а також нанесення маркування. Йдеться про те, що саме виробник буде нести повну відповідальність за якість продукції та її безпеку для споживачів.

Усього передбачено п’ять видів систем оцінки, вибір якої залежить безпосередньо від виду будівельної продукції, що передбачено регламентними технічними специфікаціями. Інформація щодо застосованої системи оцінки буде наводитись виробником у декларації показників будівельної продукції.

Зазначені системи оцінки передбачають завдання як для виробника, так і для спеціально призначених органів (органу з сертифікації будівельної продукції, органу з сертифікації контролю виробництва на підприємстві, випробувальної лабораторії), які будуть залучатися до оцінювання та перевірки стабільності показників будівельної продукції як третя сторона.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *