Юр.Weekend: Празднование Дня Святого Валентина

Віце-президент Асоціації адвокатів України, керівний партнер ЮФ «Гвоздий і Оберкович», адвокат Валентин Гвоздий випадково Дня Св.Валентина за ініціативою ЮРЛИГИ признався в коханні до юридичної професії:

«Я щасливий любити юриспруденцію і знать, що це почуття взаємне. З найпершого позову, найпершої консультації, найпершого договору я самозабутньо присвячував себе правовій роботі і з радістю виявляв, що мої зусилля не залишаються марними. Феміда оцінила мої старання і віддячила успіхом і професіоналізмом! Упевнений, вірність, теплота і готовність допомогти один одному будь-якої хвилини завжди будуть в наших стосунках.

Я обіцяю не змінювати з політикою, не піддаватися спокусі усе кинути і відправитися в кругосвітню подорож, не перетворювати високі стосунки на рутину! Юриспруденція изысканна, інтелігентна, начитана, кмітлива і уміє ніколи не бути нудною — ці якості підкорюють мене. Тому я готовий закрити очі на її зайву педантичність, скрупульозність і консерватизм! З кожним роком я відкриваю нові яскраві грані правової професії — і це запорука нашої міцної і довгої любові».

Більше фото — на Facebook- сторіночці ЮРЛИГИ.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.