З 1 листопада у Києві запроваджується єдиний швидкісний режим: КМДА

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада Центр організації дорожнього руху демонтує 90 дорожніх знаків 3.29 «Обмеження максимальної швидкості руху до 80 км на годину». Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов, повідомила прес-служба КМДА.

Він зазначив, що змін зазнає сім ділянок вулично-дорожньої мережі столиці:

    Набережне, Наддніпрянське та Столичне шосе;

    проспект Бажана;

    вулиці Саперно-Слобідська та Набережно-Рибальська від Гаванського мосту до вулиці Електриків;

    проспект Шухевича від Північного мосту до вулиці Бальзака.

“Зміна швидкісного режиму передбачена рішенням Київської міської ради від 9.10.2018 №1739/5803 «Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 1 квітня до 1 листопада», а перелік вулиць конкретизується відповідним актом комісійного обстеження вулиць та доріг до цього рішення”, – розповів Костянтин Усов.

Зазначається, що з 1 листопада до 1 квітня максимально дозволена швидкість руху шляхами Києва – 50 км/год окрім ділянок, де дозволена швидкість є нижчою.

За значне перевищення швидкості в населених пунктах планують позбавляти водійського посвідчення

Працюйте віддалено з LIGA360. Сервіс об’єднує 15 IT-продуктів, створює єдиний робочий простір для усіх співробітників і містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR і зручних внутрішніх комунікацій. Сформулюйте своє комплексне рішення та керуйте ризиками, приймайте узгоджені рішення. Дізнатися більше

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *