З 1 листопада в столиці вводиться “червоний” рівень епідемічної небезпеки: рішення ТЕБ та НС

З 1 листопада у Києві буде встановлений “червоний” рівень епіднебезпеки через зростання кількості госпіталізованих пацієнтів COVID-19 та рівня захворюваності на коронавірусну хворобу. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 жовтня, повідомили в МОЗ.

Таким чином, “червоний” рівень епіднебезпеки вже діє у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській та Херсонській областях. 

Також з 30 жовтня “червоний” рівень буде запроваджений у Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

“Червоний” рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. 

Зокрема, забороняється

  робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

  робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

  робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

  робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

  проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

  робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Важливо! Вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.  

Зазначається, що робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на “червоному” рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил. 

Крім того, місцева влада може ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні. 

Дізнавайтеся першими про правові зміни – мінімізуйте юридичні ризики. ІТ-платформа LIGA360 сповістить про зміни законів, судових рішень, компаній. Заручіться підтримкою надійного партнера ЛІГА:ЗАКОН в умовах постійних змін.

Стикнулися з незвичною правовою ситуацією? Відповідь знайдете на ІТ-платформі LIGA360. Покрокові алгоритми дій, судова практика, свіжа аналітика лідерів галузі. Подробиці за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *