З 1 січня 2021 року запроваджується Єдиний реєстр податкових повідомлень-рішень

Законом № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких з 1 січня 2021 року запроваджується Єдиний реєстр податкових повідомлень-рішень контролюючих органів, надісланих (вручених) платникам податків.

Про це поінформувало Головне управління ДПС в Івано-Франківській області.

У Реєстрі міститиметься інформація про:

– дати складання, надіслання (вручення) та отримання платником податків податкового повідомлення-рішення;

– дату відкликання або зміни податкового повідомлення-рішення;

– дати настання граничного строку сплати грошового зобов’язання, визначені у них суми (нарахування/зменшення) грошового зобов’язання, зменшення суми бюджетного відшкодування, від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток або від’ємного значення суми податку на додану вартість, стан їх узгодження та терміни сплати;

– інформація про виникнення податкового боргу платника податків, дату та номер податкової вимоги;

– оскарження податкового повідомлення-рішення в адміністративному або судовому порядку.

Технічним адміністратором Єдиного реєстру податкових повідомлень-рішень контролюючих органів, надісланих (вручених) платникам податків, визначено центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

Звертаємо увагу, що перший в Україні чат-бот для фізосіб-підприємців 2 і 3 груп єдиного податку ReporTax розрахує та сплатить податки, повідомить про заборгованість, автоматично складатиме і подаватиме звітність просто в Telegram. Також бот нагадає підприємцям про терміни сплати податків і подання звітів. Відчуйте легкість у користуванні ReporTax!

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *