З поправками Януковича ухвалений Закон про передачу землі за відсутності детального плану території

Верховна Рада учора на вечірньому засіданні ухвалила Закон про внесення змін до Завершальних положень Закону про регулювання містобудівної діяльності – відносно зупинки дії запретеа на відведення земельних ділянок (законопроект № 2363-1) з урахуванням пропозицій Президента України.

Нагадаємо, що цей Закон ухвалений ВР 21 червня 2013 року, але Віктор Янукович повернув його зі своїми пропозиціями для повторного розгляду. Президент вирішив, що пропонований Законом підхід до регулювання земельних стосунків при здійсненні містобудівної діяльності на території міста Києва є невиправданим, а отже, вказані зміни не можуть бути підтримані, і пропонував в абзаці третьому підпункту 1 і абзаці другому підпункту 2 пункти 1 Закону слова “окрім міста Києва” виключити.

Прийнятим законодавчим актом перенесений термін набуття чинності частин 3 і 4 ст. 24 чинні Закони з 1 січня 2013 року на 1 січня 2015 року. Цими нормами зупинено передачу (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність або користування фізичним і юридичним особам для містобудівних потреб у разі відсутності плану зонування або детального плану території і зміни цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *