Закон “Про віртуальні активи”: криптообмінники та криптобіржі працюватимуть легально

Закон “Про віртуальні активи”: криптообмінники та криптобіржі працюватимуть легально

ВРУ прийняла Закон України “Про віртуальні активи” з пропозиціями Президента України, №3637. Доповідав Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Руслан Магомедов. Раніше цей Закон було ветовано Президентом.

Народні депутати за результатами голосування підтримали усі пропозиції Президента України і 272 голосами прийняли Закон в цілому з їх урахуванням.

У своєму Telegram каналі Михайло Федоров повідомив про прийняття ВРУ Закон України “Про віртуальні активи” та додав:

“Це дозволить запустити легальний ринок віртуальних активів в Україні.”

Сьогодні потенціал світової криптоіндустрії визначається мільярдами інвестицій. Ми вже входимо до топ-5 країн-криптолідерів. Проте в Україні криптоактиви досі в тіні. Закон дозволить це змінити і детінізувати новий сектор економіки.

“Криптообмінники та криптобіржі зможуть працювати легально, українці — захистити свої активи від можливих зловживань чи шахрайства.” – зазначив Міністер.

Також Михайло Федоров акцентував на тому, що вже майже два роки його команда займалась розробкою правового поля в цій галузі. І зараз вони працюють над відповідними змінами до Податкового та Цивільного кодексів України для повноцінного запуску ринку віртуальних активів. 

“Дякую депутатам за підтримку! Новий закон — це також додаткові можливості для розвитку бізнесу в нашій країні. З’явиться економічно сильна та розвинута економіка — це те, чого сьогодні Україна потребує найбільше. Ми маємо всі шанси “, – зазначив Михайло Федоров.

Слід зазначити, що регулювання ринку віртуальних активів виднесли до компетенції Національної комісії з цинних паперів та фондового ринку, а також НБУ.

Нагадаємо, що КГС ВС підтвердив скасування держреєстрації права оренди ділянки біля музею Пирогова.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *