Закон щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України підписано Президентом України

Закон щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України підписано Президентом України

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України» № 2217-ІХ. Про це інформує парламентський Комітет з питань прав людини.

Закон прийнято Верховною Радою України 21 квітня 2022 року з урахуванням пропозицій Комітету, спрямовано на оперативне реагування на ситуацію в державі, яка зумовлена широкомасштабним вторгненням російської федерації на територію України, а також запровадженням воєнного стану.

Законом визнано таким, що втратив чинність, Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», а окремі його положення перенесено до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

«Відтепер питання правового режиму на тимчасово окупованих територіях України унормовано в один законодавчий акт», — наголошують в Комітеті з питань правової політики.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.