Законопроєкт щодо забезпечення початку функціонування окремих модулів (підсистем) ЄСІТС

Законопроєкт щодо забезпечення початку функціонування окремих модулів (підсистем) ЄСІТС

Прийнято за основу проєкт Закону “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи”

Метою законопроєкту є забезпечення початку функціонування окремих модулів (підсистем) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та поетапне впровадження ЄСІТС.

Законопроєктом пропонується передбачити можливість функціонування окремих підсистем чи модулів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Також узгоджується із запропонованими змінами до Закону України «Про Вищу раду правосуддя» порядок затвердження положення про ЄСІТС чи положення, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Відповідні зміни пропонується внести до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та до Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Проєкт закону зареєстровано за № 5433.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.