Зареєстровано порядок конкурсного відбору уповноважених АМКУ з розгляду скарг щодо публічних закупівель

Зареєстровано порядок конкурсного відбору уповноважених АМКУ з розгляду скарг щодо публічних закупівель

Міністерство юстиції зареєструвало схвалене Антимонопольним комітетом 16.03.2021 розпорядження «Про затвердження Порядку конкурсного відбору та призначення на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель».

Новий порядок (проєкт документа) розроблено на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Антимонопольного комітету України у сфері публічних закупівель» від 05.02.2021 № 1219-IX. Згідно з запланованою АМКУ оптимізацією роботи органу оскарження мають намір  передати розгляд скарг від державних уповноважених Комітету до нових 10 уповноважених з розгляду скарг.

Порядок має забезпечити рівний доступ до конкурсу всіх кандидатів, які відповідають вимогам Закону України «Про Антимонопольний комітет України», запровадити прозорий механізм відбору і призначення на посади уповноважених із розгляду скарг.

Документ визначає:

  • перелік вимог до компетентності кандидатів на посаду уповноваженого з розгляду скарг;
  • етапи та строки проведення конкурсного відбору;
  • процедуру оцінювання учасників конкурсу та визначення переможця.

Зокрема, визначено вимоги до кандидатів на посаду уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Кандидат повинен:

  1. бути громадянином України,
  2. мати вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня магістра (спеціаліста) (зокрема, юридичну, та/або економічну, та/або технічну),
  3. мати стаж роботи за фахом щонайменше п’ять років протягом останніх десяти років,
  4. вільно володіти державною мовою.

Також встановлено низку вимог до компетентності та професійних знань.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *