Затверджена форма звітності платника єдиного податку III групи

Затверджена форма звітності платника єдиного податку III групи

Наприкінці квітня Міністерством фінансів України затверджена форма звітності платника єдиного податку III групи. Про це повідомляють фахівці юридичної групи EUCON.

Форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу затверджена наказом Міністерства фінансів України від 26 квітня 2022 року № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні».

Документ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 травня 2022 року за № 495/37831. Цей наказ набув чинності з дня його офіційного опублікування — 06.05.2022р.

Форма звітності платника єдиного податку III групи має бути застосована уже у травні. Так, за нею звітуватимуть платники єдиного податку III групи зі ставкою 2 % доходу. Вони зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду. Граничний строк подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за квітень припадає на 20 травня 2022 року.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.