Затверджено форму заявки на внесення до Держреєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва

Мінекономіки затвердило форму заявки на внесення до Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції.

Відповідний наказ № 109 від 30 січня 2020 року зареєстровано в Мін’юсті 14 лютого 2020 року. Форму заявки, готову для заповнення, можна знайти в модулі “Законодавство” ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Нагадаємо: відповідно до частини другої статті 28 Закону “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” підприємство, установа, організація чи їхній підрозділ, що претендує на внесення до Реєстру органів сертифікації, подає центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної аграрної політики (станом на сьогодні – Мінекономіки), заявку на внесення згідно з формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної аграрної політики.

До заявки додаються:

копія атестата про акредитацію;

копія свідоцтва про реєстрацію підприємства, установи, організації чи їхнього підрозділу;

копія статуту підприємства, установи, організації чи їхнього підрозділу;

перелік співробітників та документи, що підтверджують рівень компетентності персоналу у сфері сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції.

Виключними підставами для відмови у внесенні до Реєстру органів сертифікації є:

невідповідність підприємства, установи, організації чи їхнього підрозділу вимогам, встановленим статтею 28 зазначеного Закону;

виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.

Рішення про внесення чи відмову у внесенні до Реєстру органів сертифікації приймається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної аграрної політики, протягом 10 днів з дня отримання відповідних документів.

Перевірити виробника органічної продукції можна в зручному сервісі CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.

Органічну продукцію вироблятимуть за новими правилами

Вимоги до виробництва органічної продукції наблизили до євростандартів

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *