Затверджено положення про конкурсну комісію з проведення концесійного конкурсу

Наказом від 27.05.2013 р. № 318 Минифраструктуры затвердило Положення про конкурсну комісію з проведення концесійного конкурсу.

Положення визначає порядок створення, повноваження і порядок роботи конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу відносно надання Мининфраструктуры в концесію об’єктів права державної власності і окремих видів підприємницької діяльності (далі — об’єкт концесії).

Конкурсна комісія утворюється Минифраструктуры (концессиедателем) в складі не менше п’яти чоловік. До складу конкурсної комісії входять представники концессиедателя, відповідних місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, органу, уповноваженого управляти відповідним держмайном, а також Мінекономрозвитку і Госземагентства. До складу конкурсної комісії можуть входити фахівці зацікавлених міністерств і інших центральних органів виконавчої влади, а також експерти.

Конкурсна комісія починає свою роботу з дати видання концессиедателем наказу про її створення. Перше засідання конкурсної комісії повинне відбутися впродовж 10 робочих днів після її створення.

До завданням конкурсній комісії, зокрема, відносяться:
— визначення термінів проведення концесійного конкурсу;
— розробка і представлення на затвердження концессиедателю умов концесійного конкурсу, конкурсної документації, проекту інформаційного оголошення про проведення концесійного конкурсу;
— реєстрація заявок претендентів на участь в концесійному конкурсі;
— забезпечення учасників конкурсу необхідною інформацією (документами) для підготовки конкурсної пропозиції і надання учасникам конкурсу роз’яснень за підписом голови конкурсної комісії з конкурсної документації;
— розгляд пропозицій учасників конкурсу, визначення їх відповідності умовам концесійного конкурсу;
— підготовка укладень за визначенням найкращих умов здійснення концесії, запропонованих учасниками конкурсу.

Наказ набуде чинності з дня офіційної публікації.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *